ШАНОВНІ УЧАСНИКИ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ –

науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, роботодавці, зовнішні експерти

Інформуємо Вас про те, що на сайті навчально-методичного відділу (за покликанням nmv.pnu.edu.ua/proiekt-publichne-upravlinnia-stijkym-rozvytkom-terytorij/) оприлюднено Проєкт освітньої програми «Публічне управління стійким розвитком територій» другого (магістерського) рівня з 01 березня по 01 квітня 2023 року для громадського обговорення (відповідно до пункту 3.2 Положення про освітні програми у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника від 14 липня 2022 року № 337) з метою отримання конструктивних рекомендацій, рецензій, відгуків, побажань усіх зацікавлених сторін, які обов’язково будуть обговорені робочою групою, колективом кафедри, факультету та враховані в оновленій програмі.

ВАША ДУМКА ДЛЯ НАС ВАЖЛИВА! ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!